Новини

Запобігти правопорушенням на ринку підакцизної продукції може кожен

Архів
17 переглядів

 

На території нашого району податкова міліція Волині припинила незаконну діяльність одного із торгових об’єктів, де продавали фальсифіковані підакцизні товари. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у області.
У ході проведення обшуку у складському та торговому приміщенні магазину, співробітники податкової міліції вилучили 130 літрів горілчаних напоїв загальною вартістю 21 тисяча гривень та 2 600 пачок тютюнових виробів загальною вартістю 39 тисяч гривень. Вся продукція, що перебувала в обігу нелегально, була маркована марками акцизного податку з ознаками підробки.
Окрім того, під час проведення обшуку вилучено готівкові кошти у сумі понад 100 тисяч гривень, отримані від незаконної діяльності, пов’язаної із реалізацією фальсифікованих підакцизних товарів. Правоохоронці працюють над питанням призначення відповідних експертиз та накладення арешту на вилучені товари.
Запобігти правопорушенням на ринку підакцизної продукції може кожен громадянин, – вкотре наголошують в ГУ ДФС у області. У разі виявлення факту незаконного виробництва, обігу підакцизних товарів та незаконного переміщення товарно-матеріальних цінностей через державний кордон України варто повідомляти за номером телефону 77-71-02.

Коментарі
Теги: підакцизні товари
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up