Новини

Заповідник оголошує конкурс на кращу міську легенду

Архів
4 переглядів

Ми живемо в оповитому легендами місті, які прийшли до нас з дуже далеких часів. Одна з найбільш відомих розповідає про  Змія, який колись жив посеред родючих заплав річки Луга та викрадав молодих дівчат. Одного разу ненажерливу потвору зумів побороти сміливий лицар, але коли Змій конав, то вирив глибокий рів, котрий з часом наповнився водою і став річкою Риловицею. Ця гарна легенда прийшла до нас з дуже давнього часу. Можливо тоді в наших краях жили справжнісінькі дракони, хто ж зна ? Та світ, що нас оточує не стоїть на місці. І вже настав час з’явитися новим легендам про місто в якому ми з вами живемо.

Отож, запрошуємо дітей прийняти участь у конкурсі «Легенди Володимира». Пропонуємо  юним жителям Володимира-Волинського створити свою легенду про рідне місто. Про вулицю, будинок, церкву, річку. Буде чудово коли ви не тільки напишете легенду, а ще й намалюєте малюнок про це. І хай ваша фантазія створить новий небачений світ легенд. А заповідник «Стародавній Володимир» створить книгу на основі ваших легенд. Кожен, хто візьме участь в конкурсі «Легенди Володимира» отримає цю книгу в подарунок.
Творчі роботи приймаються до 15 вересня. Вік учасників необмежений.
Ми чекаємо вас щочетверга з 11 години в заповіднику для консультацій по конкурсу «Легенди Володимира». Адреса: м.Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 10. Телефон для довідок: 3-89-89.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up