На головну Новини Запрацювала автостанція

Запрацювала автостанція

331

На Волині відновили рух громадського транспорту до міст Ковель та Володимир-Волинський, а також до селища Олика Ківерцівського району. Про це у коментарі  ВолиньPost розповіла голова правління ПрАТ «Волинське обласне пiдприємство автобусних станцiй» Інеса Корнейчук.

У  суботу, 20 червня, запрацювали автостанції у 3 населених пунктах, де вони раніше були закриті через складну епідеміологічну ситуацію. Зокрема, й у Володимирі-Волинському. Утім, незважаючи на це, кількість пасажирських перевезень усе одно обмежена через заборону на міжобласний рух автобусів.

- реклама -

Голова правління  зауважує, що, на жаль, ситуацію із заборонами використовують нелегальні перевізники, а також порушують навіть легальні перевізники, просто не виконуючи вказівок облдержадміністрації. «Нині це може контролювати лише трансбезпека, але в них обмежений штат, вони не можуть охопити всю область. Ми ж самі не можемо штрафувати за порушення. Не маємо таких повноважень», – каже Інеса Корнейчук.

Вона додає, що нині «ВОПАС» зазначає неабияких збитків: «Дуже мало людей. Пасажири, які раніше їздили рейсовими автобусами, за час заборони на них звикли до нелегальних перевізників, які возили і возять бусиками, для прикладу, 6-місними. Дуже впав пасажиропотік,але нам у цій ситуації ніхто не допомагає».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім + 20 =