Новини

Запрацював Державний реєстр санкцій

Війна, Новини
168 переглядів

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій, у якому – 17 202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними. Про це Рада національної безпеки і оборони України повідомляє у Фейсбуці.

“Державний реєстр санкцій  створено з метою надання безоплатного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб’єктів, щодо яких застосовані санкції. У реєстрі – 17 тисяч  202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними. Ведення реєстру забезпечує Апарат РНБО України”, – ідеться у повідомленні.

Згідно з рішенням РНБО, реєстр – це інформаційно-комунікаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, захист, облік, відображення, оброблення та надання інформації про всіх суб’єктів щодо яких застосовано санкції. Джерелами інформації Реєстру є рішення Ради національної безпеки і оборони України, а також судові рішення про застосування санкцій.

“Дані в реєстрі оновлюються оперативно. Вони є відкритими і загальнодоступними, крім випадків, передбачених законом. На сайті є можливість в електронній формі отримати витяг з інформацією про особу”, – зазначили у РНБО.

Коментарі
Теги: санкції, Україна
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up