Новини

Запрацював оновлений Центр пробації у районі

Лайфстайл, Новини
217 переглядів

З презентації та благодійного аукціону розпочав свою роботу в оновленому приміщенні Володимирський районний відділ № 2 Філії ДУ «Центр пробації» у області.

Відкритий у Нововолинську, він покликаний допомогти у соціалізації бувшим засудженим, надати їм всебічну підтримку для якомога безболіснішої інтеграції у суспільство. За усіма вимогами приміщення офісу поділено на відкриту та закриту зони. Є кабінет для індивідуальної роботи із засудженими.

Клієнти установи, зокрема, проходять своєрідну арт-терапію, під час якої виготовляють твори живопису та декоративно-ужиткового мистецтва. Під час аукціону, покликаного зібрати кошти на допомогу 100-й ОМБр, саме їх роботи відігравали роль лотів, які активно купували представники районного бізнесу.

Як підрахував начальник філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області Юрій Перик, всього на потреби воїнів за короткотривалий розпродаж вдалось зібрати 17 тисяч гривень, які він вручив начальнику районної військової адміністрації Юрію Лобачу для придбання необхідних для наших захисників технічних засобів.

До благодійної ініціативи долучився й Нововолинськ – міський голова Борис Карпус пообіцяв внести ще 9000 з міського бюджету, щоб була змога в більшій мірі задовільнити потреби військових.

Також, для воїнів 100-ї ОМБр було передано символічних янголят у синьо-жовтому забарвленні, які пообіцяли доправити за призначенням.

Коментарі
Теги: Володимирський район, Центр пробації
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up