На головну Анонси Запрошують «Колодійчукові роси»

Запрошують «Колодійчукові роси»

123

Редакція  газети  «Слово правди» за  сприяння дружини  відомого журналіста і письменника, нашого земляка світлої пам’яті Євгена Колодійчука  Жанни Сергіївни і за  теперішніх непростих часів вирішила не  переривати традиційний  літературно-гумористичний конкурс для учнівської та студентської молоді  «Колодійчукові роси», провести його  і нинішнього року, плануючи підбити підсумки у вересні, який, сподіваємося, вже буде мирним у нашій країні.

Учасниками можуть стати учні загальноосвітніх та професійних навчальних закладів міста і району віком  до 18 років. Їм треба написати і подати на розгляд журі від двох до п’яти творів у  одній із трьох номінацій: гумор, есе чи бувальщина, поезія.

- реклама -

Матеріалом для твору може стати історія, взята із вашого реального життя чи почута від близьких, сусідів, навіть звичайна подія, що відбулася у місті чи селі, класі. Напишіть також  про подвиги  наших захисників, про людей,  які на різних фронтах наближали  наш Перемогу,

Творчі роботи, написані українською мовою,  можна надіслати  у друкованому вигляді з позначкою «На конкурс»  на поштову адресу редакції газети «Слово правди» (вул. Драгоманова, 18) або на електронну – redaktorsp@gmail.com.

Переможці визначатимуться у кожній номінації окремо і будуть відзначені преміями.  Найращі твори будуть опубліковані у газеті «Слово правди».   Телефон для довідок  0937062355.  

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 2 =