Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Запрошують на обговорення Антикорупційної програми Володимирської громади

Володимирська
394 переглядів

Громадська організації «Центр Юридичної Допомоги» спільно з Громадською організацією “Рівненський центр “Соціальне партнерство” запрошує на обговорення проєкту Антикорупційної програми Володимирської громади.

Антикорупційна програма — це комплексний документ, розроблений громадськими експертами на основі аналізу тендерів, рішень Володимирської міської ради та виконкому, розпоряджень міського голови, анкетування експертів з різних галузей, з використанням методики Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Нині пропонують проєкт Програми для обговорення і внесення пропозицій усіма зацікавленими особами.

Презентація напрацювань та старт обговорення відбудеться під час засідання «круглого столу» за участі розробників програми, експертів, посадовців та депутатів міської ради і виконкому, представників бізнесу та засобів масової інформації.

Обговорення відбудеться 15 листопада 2023 року (середа) о 12:00 в конференц залі ЦНАПу за адресою: м.Володимир, вул.Устилузька, 17.

Текст програми доступний за посиланням:

http://surl.li/ncslm

Запрошуємо коментувати чи пропонувати свої зауваження прямо у файлі, або надіславши на адресу ceyudo@gmail.com до 25 листопада 2023 року включно.

За додатковою інформацією тел. 097-924-20-59, Дмитро Климук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up