Новини

Запроваджується електронний облік військового майна

Новини
309 переглядів

Міністерство оборони України продовжує спрощувати облік військового майна та позбуватися зайвих паперів у війську. Військовим частинам дозволили повністю вести електронний облік.

Внесено зміни до наказу Міністерства оборони №440 “Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України”. “У середньому командир роти наразі витрачає 50-80% свого робочого часу на бюрократію. Облік майна є одним з найбільш об’ємних бюрократичних процесів. Наказ створює можливості для автоматизації”, – зазначила Катерина Черногоренко, заступниця Міністра оборони з цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.

Відтепер військові частини зможуть вести облікові регістри та допоміжні документи (журнали щодо майна) лише в електронній формі. У разі переходу залишається лише електронний облік, вести паперові журнали та дублювати інформацію заборонено.

Нещодавно  Верховна Рада підтримала в першому читанні урядовий законопроєкт №10449 про посилення мобілізації, який запроваджує обов’язкову реєстрацію електронного кабінету для усіх військовозобов’язаних і передбачає запровадження електронних повісток. А також  передбачає створення електронного кабінету військовозобов’язаного, а також зниження мобілізаційного віку з 27 до 25 років.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up