На головну Новини Зарічанська громада проти приєднання до міста і за встановлення вітрової електростанції

Зарічанська громада проти приєднання до міста і за встановлення вітрової електростанції

223

 Основним питанням порядку денного сесійного засідання депутатів Зарічанської сільради, яке відбулось позавчора, став спротив приєднанню громади до Володимира-Волинського. Такі зміни до перспективного плану та формування територій громад області планує вносити облрада.
Згідно із протоколом засідання регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та субрегіонального рівнів області , яке відбулось у Луцьку, Зарічанську ОТГ вирішили доєднати до міста Володимира-Волинського.
«Найбільше обурює те, що не запитали ні думки голови, ані депутатського корпусу, ані жителів громади, – зазначає очільник Зарічанської громади Ігор Пальонка. – Зарічанська ОТГ створена два роки тому і за цей час у наших селах реалізовано стільки проектів, про які досі могли тільки мріяти. А відтак громада має повне право на існування як перспективна територіальна одиниця».
15-го листопада Ігор Пальонка взяв участь у засіданні «Волинської економічної ліги» у Луцьку, на якому голови волинських ОТГ підписали звернення до облради та адміністрації щодо недопустимості розгляду питань про зміну адміністративного устрою в області без присутності представників територіальних громад. Проти можливого об’єднання із містом і жителі Зарічанської ОТГ, серед яких уже встигли провести опитування.
Серед низки бюджетних та земельних питань порядку денного – і погодження проекту будівництва вітрової електростанції. Один такий вітряк заввишки 120 метрів знаходитиметься між селами Суходоли та Горичів. Будуватиме його товариство з обмеженою відповідальністю «Вінд Павер Ес Ай Волинь», що входить до Групи компаній Грінвіль ЕНЕРДЖІ, яка реалізовує в регіоні проекти альтернативної енергетики (сонячні, вітроелектростанції). Вітряк на території Зарічанської громади – це лише частина вітроелектростанції, вітротурбіни якої також буде розміщено в Іваничівському районі та на території Зимнівської громади.
Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 + шість =