На головну Новини Зарічанська ОТГ активно ремонтує клуби, садочки, дороги…

Зарічанська ОТГ активно ремонтує клуби, садочки, дороги…

35

У населених пунктах Зарічанської громади ведуться активні роботи із реалізації кількох проектів, які були заплановані місцевою владою на цей рік.

Так, зокрема, у Дігтеві розпочався капітальний ремонт водопроводу на вулиці Шкільній. У ході робіт відбудеться повна заміна комунікацій. А у Суходолах стартував капітальний ремонт вулиці Жовтневої, де незабаром прокладуть асфальтобетонне покриття на під’їзді до церкви від ласківської вулиці.

- реклама -

Наразі тривають ремонтні роботи у клубі села Федорівка. Підрядна організація проводить внутрішні ремонти – штукатурить стіни та утеплює стелю. До осені об’єкт має бути зданий, і жителі села нарешті отримають комфортне місце для проведення своїх культурних заходів. У клубі села Суходоли також почали ремонтувати дах, який буде повністю перекрито металочерепицею. А біля новосілківського клубу проклали доріжку та облаштували сходи бруківкою.

Завершуються ремонтні роботи у коридорі суходільського ЗДО, де вже замінили двері, декорували мозаїкою стіни, а на підлогу поклали плитку. За словами очільника громади Ігоря Пальонки, у цьому дошкільному закладі залишилось лише відремонтувати кухню. У час карантину працівники опорного навчального закладу села Суходоли також не сидять без діла – власними силами для зберігання торфобрикету збудували металевий ангар, матеріали на який придбала сільська рада.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 + 5 =