На головну Новини Зарічанський парк облаштують для відпочинку

Зарічанський парк облаштують для відпочинку

53

Зарічанський парк, що поблизу міста, планують облаштувати до сучасних рекреаційних стандартів. Йдеться про нові доріжки, скульптури, громадський пляж, дитячий майданчик та інші атракційні елементи.

Такі ініціативи команда Ігоря Гузя планує втілити спільно із місцевою владою, громадськими активістами та експертами-урбаністами. Їх народний депутат озвучив під час зустрічі із активом Зарічанської ОТГ.

- реклама -

Минулого  року за кошти субвенції, яку виділив уряд на пропозицію обранця, на території парку  встановили сучасне освітлення. Державна інвестиція склала 160 тисяч гривень. Цього року облрада передбачила на рекреацію парку ще 395 тисяч гривень – для благоустрою та облаштування дитячого майданчика.

Планується, що  на цій території будуть  зручні лавки, креативні канатні дороги для дітей, а ще очистять русло річки Луга у межах парку. У проекті рекреаційних заходів – облаштування пляжу, ремонт під’їзної дороги та входів у парк, встановлення інформаційних стендів та Wi-Fi-роутерів.

За словами  народного депутата, до комплексної п’ятирічної стратегії оновлення парку залучать кращих спеціалістів з урбаністики та ландшафтного дизайну. Остаточну концепцію мають затвердити вже згодом.

Частину робіт також планують провести до фестивалю «Княжий», який тут відбудеться вже вдруге і планується на 23-24 червня. Зокрема, під час фестивалю різьбярам запропонують створити скульптури, які залишаться на території парку.

Прес-служба народного депутата.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − 12 =