На головну Новини Заробили дискотеками на ремонт клубів

Заробили дискотеками на ремонт клубів

234

За минулий рік ГО «Нова ідея» спільно з ГО «Молода Батьківщина» провели 120 дискотек для молоді у населених пунктах шести районів області. Активісти громадських організацій упродовж року робили дозвілля сільської молоді більш яскравим з допомогою кольорових фарб холі та веселим і запальним завдяки якісній музиці, котра у деяких клубах до цього часу лунала не надто часто. На зібрані під час дискотек кошти активісти  тепер купують будівельні матеріали для сільських клубів.

«Фіксованої плати за вхід на дискотеку ми не брали, проте всі охочі могли зробити благодійний внесок. Зараз ці кошти використовуємо на придбання фарб та інших матеріалів, щоб зробити косметичний ремонт у тих клубах, де ми бували найчастіше. Таку акцію задумали провести ще навесні, але на заваді реалізації став карантин», – зазначає очільник ГО «Нова ідея» та місцевого осередку «Молода Батьківщина» Ярослав Кондисюк.

- реклама -

Під час проведення дискотек та інших свят у сільських клубах громадський активіст помітив, що ледь не кожен такий заклад культури потребує, як мінімум, косметичного ремонту, а багатьом не завадило б поміняти вікна та двері. Нині «Нова ідея» замислюється і над такою допомогою, а тому, як тільки послаблення карантину дозволить проводити масові заходи, знову збиратимуть кошти на такі цілі, щоб зробити свій внесок у розв’язання проблем громад.

З матеріалами, які допоможуть «освіжити» приміщення, Ярослав Кондисюк днями завітав до клубів сіл Хмелівка, Хобултова та Селець. У найближчих планах – закупівля матеріалів для бубнівського та рогожанського клубів.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × 2 =