Новини

Зарплатний мінімум має забезпечуватися

Архів
13 переглядів

Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства стосовно мінімальної зарплати та своєчасної її виплати, яку очолює заступник міського голови Лариса Кулікова.

У нім взяли участь представники управління Держпраці в області, податкової інспекції, управління ПФУ та структурних підрозділів міськвиконкому. Заслухані керівники підприємств, установ та організацій, де середньомісячна зарплата менша законодавчо встановленого розміру мінімальної, їм доручено вжити заходів для повного завантаження працівників, перевірити правильність посадових окладів та тарифних ставок, а також здійснити доплати до рівня мінімальної зарплати, детально обговорено питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах міста.

Заступник начальника управління ПФУ Руслана Левчук нагадала: якщо працівники отримують зарплату менше мінімальної, вони втрачають страховий стаж, що призведе до зменшення розміру пенсії в майбутньому.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up