Новини

Зашифрована у яєчній шкарлупі «Слава ЗСУ»

Архів
78 переглядів

Володимирський  митець Анатолій Бойко створив новий екземпляр із яєчних шкаралуп, який присвятив Збройним силам України. Про це він розповів у телефонному коментарі Суспільному.

З його слів, роботу виконав на честь усіх захисників і захисниць, добровольців і військовослужбовців, котрі боронять Україну від російських окупантів. На верхній шкаралупі, каже Анатолій Бойко, можна прочитати зашифроване послання “Слава ЗСУ”. Нижня шкаралупа розрізана на дві частини: на лівій півсфері викарбуваний рунічний символ миру та захисту, на правій – символ Мати-берегині.

Основа композиції – це п’ять різьблених шкаралуп із гусячих яєць різного розміру, змайстрованих у техніці “обробка металом по яєчній шкаралупі”. Уся робота розташована на підставці з ювелірної смоли з бурштиновою крихтою.

Як зазначив майстер, нині працювати, як раніше, не вдається, оскільки багатьох компонентів для створення екземпляра з яєчних шкаралуп, немає в наявності в Україні. А замовляти за кордоном виходить дуже дорого, тому використовує залишки матеріалів, які замовляв раніше.

Анатолій Бойко зазначив, що наразі працює над колекцією робіт на військову тематику. “Ще одна робота зараз у розробці, працюю над нею тижнями. Там досить серйозна комбінація. В центрі буде осколок від “Смерчу” чи “Урагану”… Символічна робота”, – додав митець.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up