На головну Новини Заступник міністра у ТМО

Заступник міністра у ТМО

41

Як працюють медики у місті, де дислокуються військові бригади та поряд кордон із Польщею, як буде діяти нова реформа кластеризації лікарень в госпітальному округу – дізнатися це було метою візиту заступника міністра охорони здоров’я з питань євроінтеграції Олексія Яременка, який з начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Легкодух, представниками влади міста та району  відвідав Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання.

Посадовці завітали у приймальне, інфекційне, терапевтичне, хірургічне,відділення гемодіалізу та новий операційний блок, оглянули підвальне приміщення (укриття) з облаштованими палатами для пацієнтів, реанімаційні та операційні зали (на випадок надзвичайних станів), ознайомилися з запасами медикаментів та виробів медпризначення, які необхідні для лікування пацієнтів.

- реклама -

Генеральна директорка ТМО Тетяна Ващук розповіла про роботу закладу,матеріально-технічне забезпечення та колектив. «За два роки ми різко підняли рівень нашої лікарні, в ТМО прийшли працювати більш як 30 нових лікарів різних спеціальностей,які безперервно проходять додаткові навчання та курси підвищення кваліфікації», – зазначає Тетяна Ващук. Також вона розповіла про нові методи діагностики, консервативного та оперативного лікування в хірургії, травматології, урології, гінекології (ендоскопічні, лапароскопічні втручання з приводу лікування різноманітних захворювань, ендопротезування кульшових суглобів), поділилась планами розвитку,які будуть втілювати в ТМО.

Також присутні обговорили питання харчування пацієнтів в умовах воєнного стану. «Наразі лікарня забезпечена харчами завдяки сприянню місцевих підприємств, небайдужих громадян та посильній підтримці міської влади. Зокрема, з бюджету громади виділили мільйон 200 тисяч гривень на харчування військовослужбовців. На 23 липня у ТМО уже проліковано 368 військовослужбовців» -, зазначає генеральна директорка.

Також заступник міністра охорони здоров’я з питань євроінтеграції Олексій Яременко відвідав Нововолинську лікарню.

«Приємно бачити, що в обох закладах місцева влада не просто базово покриває потреби, сплачуючи за комунальні послуги, а інвестує кошти в модернізацію медичних закладів та дооснащення їх обладнанням. За останні 2 роки обидві лікарні значно покращили своє матеріально-технічне становище», – відзначив Олексій Яременко.

Обидві лікарні, за словами посадовця, потужні і роблять усе, аби розвиватись та надавати якісну медичну послугу. Однак через географічну близькість зайва конкуренція розпорошуватиме ресурси, тож варто визначитись де і які сервіси повинні бути. Тобто, в перше чергу, необхідно думати про пацієнта.

Тож заступник міністра зауважив, що попереду ще великий обсяг роботи, де кожен медзаклад має визначити для себе пріоритетні напрями розвитку на наступні роки і сфокусуватися на них.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − 10 =