На головну Новини Засвітився костел на площі Героїв

Засвітився костел на площі Героїв

251

До Пасхи, яку християни західного обряду відзначали 12-го квітня, у Володимирі-Волинському встигли виконати проект громадського бюджету, який передбачав освітлення прожекторами костелу святих Іоакима та Анни, що у центрі міста.

Роботи виконали комунальники міста. Автор проекту – архітектор Андрій Гнатюк. Він розповів Інтернет-виданню «Буг», що очікувана вартість проекту була 44 тисячі гривень. Проте його вдалося здешевити у чотири рази. Так, замість світлодіодних ламп використали дешевші та надійніші металогалогенні, яких закуплено і встановлено дві. Проект також здешевлений через те, що освітлення костелу вдалося підключити до мережі вуличного освітлення за “верхніми кабелями”. Однак, якщо відбуватиметься реконструкція площі, ці з’єднання доведеться сховати під землю.

- реклама -

Подібна підсвітка була раніше встановлена за власні кошти Андрія на соборі Різдва Христового. Ці лампи досі освічують культову споруду.

А тепер щовечора разом із увімкненням вуличного освітлення костел Іоакима і Анни в центрі Володимира буде підсвічений прожекторами.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 + сімнадцять =