Новини

Затверджено Матрицю реформ

Лайфстайл, Новини
112 переглядів

 Уряд офіційно затвердив Матрицю реформ та порядок моніторингу виконання наданих Україні міжнародними партнерами рекомендацій та умов.

«Матриця – це величезний план змін, який систематизує реформи та включає офіційно затверджені рекомендації та документи Єврокомісії, структурні маяки МВФ, План за програмою Ukraine Facility, умови Світового Банку», — відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Є чітка пріоритетність, послідовність та оцінка впливу від кожної реформи на зростання української економіки та відновлення нашої країни. Ця матриця була створена за сприяння Світового банку, а передбачені реформи проаналізовані за методологією Центру зростання Гарвардського університету. На 2024 рік разом передбачено здійснити понад 200 реформ. Сформовано близько 400 індикаторів їх реалізації.

Серед пріоритетів, закладених у  Матрицю реформ, макроекономічні політики – база для відновлення економіки та фінансової стійкості, а також інституційні зміни, що передбачає антикорупційну політику, реформу правоохоронних органів, підвищення спроможностей державних та регіональних інституцій.

А також заплановані структурні реформи. Це політики, пов’язані з людським капіталом, заходи щодо спрощення торгівлі та поліпшення бізнес-середовища. Це реформи у ключових секторах нашої економіки. Крім того, уряд запускає спеціальний веб-портал, де зібрані всі індикатори, зміст реформ, графік їх виконання. Кожна людина в режимі реального часу зможе побачити, що Україна змінюється.

Коментарі
Теги: моніторинг виконання, реформи
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up