На головну Новини Затишні будинки чекають на чотирилапих безхатьків

Затишні будинки чекають на чотирилапих безхатьків

224

З ініціативи власниці ветеринарної клініки «Zayko» Альони Чеснович у місті будуть встановлені перші будиночки для безпритульних собак та котів. Встановлювати такі «зоохатинки» за прикладом обласних центрів вирішили для захисту бездомних тварин та зміни ставлення до тварин з боку людей.

У грудні минулого року ветеринарка Альона Чеснович опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці допис із закликом до місцевих підприємців та небайдужих містян долучитись до благодійного проекту зі збору коштів на виготовлення «зообудиночків» для безпритульних тварин, котрі взимку особливо потерпають від холоду та голоду.

- реклама -

У результаті, за декілька тижнів вдалось зібрати 5700 гривень благодійних пожертв, з яких 700 гривень – перерахували жителі, а п’ять тисяч надійшло від генеральної директриси ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліни Сич. За ці кошти вдалось виготовити два теплих і зручних «зообудиночки» з годівничками – для трьох собак та шістьох котів. Симпатичні будинки виготовив місцевий майстер Віталій Ковальчук.

«Нарешті у безпритульних хвостиків є місце, де можна бути в безпеці,  сховатись від дощу та снігу, поїсти та втамувати спрагу. Щиро дякуємо усім небайдужим жителям нашого міста, що підтримують цей проект. Окремо висловлюємо щиру подяку Аліні Вікторівні за надану фінансову допомогу.
Всі ми робимо надзвичайно добру справу і це лише початок шляху до забезпечення чотирилапих комфортним життям. Адже кожна безпритульна тваринка в нашому місті має відчувати тепло і любляче ставлення людини», – зазначила Альона Чеснович.

Поки що будиночки зберігаються на подвір’ї ветеринарної клініки, де вже чекають на пропозиції  містян щодо місця їх подальшого встановлення. Такі «зоохатинки» обов’язково мають охоронятись від вандалізму, а жителі не повинні забувати наповнювати годівнички їжею.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 + 17 =