Новини

Завалили фізику, однак із хімії високі бали: як  місті  і  районі склали ЗНО

Архів
8 переглядів

Літо добігає кінця і більшість випускників загальноосвітніх шкіл невдовзі гризтимуть граніт науки у вищих учбових закладах, до яких вступили завдяки балам, отриманим під час зовнішнього незалежного тестування. Нещодавно на сайті Українського центру оцінювання якості знань були оприлюднені  деперсоніфіковані узагальнені дані про результати ЗНО на регіональному рівні з кожного навчального предмета. За підсумками цьогорічного тестування, випускники володимир-волинських шкіл показали дещо вищі результати у порівнянні із минулим роком.

Із 246 учасників ЗНО з нашого міста лише 11 не подолали поріг в обов’язковому тестуванні з української мови та літератури, решта ж отримали наступні результати: 23, 3 відсотка мають найвищі бали у межах 180-200; 16,1 відсоток отримали 160-180 балів; 23,3 відсотка пройшли тестування із 140-160 балами; 19,5 відсотка отримали результат у 120-140 балів; 13,1 відсоток подолав допустимий поріг у 100-120 балів.

Якщо порівнювати з минулим роком, то дещо зросла кількість випускників, які склали тест з української мови та літератури із найвищими балами, адже торік таких було трохи більше 20 відсотків, а також знизилась кількість тих, хто не подолав порогу. У розрізі навчальних закладів міста, то найкращі результати із тестування з української мови та літератури  показали випускники гімназії ім. О.Цинкаловського, де значний відсоток результатів із високими балами і немає жодного, хто не подолав порогу. Наступають «на п’яти» гімназії НВК №3-ліцей та спеціалізована школа-інтернат «ЦОСПП». Непогані результати також у ЗОШ № 2 та № 5. Дещо гірші справи у випускників ЗОШ № 1, де найвищий відсоток тих, хто не подолав поріг, і жоден  не набрав більше 180 балів.

Тести з історії України найкраще склали гімназисти, випускники НВК №3 та ЗОШ №2. Отриманими високими балами підтвердили свої знання з математики учні гімназії, ЗОШ № 2, ЗОШ № 5 та НВК № 3.

Тестування із фізики наважились пройти  лише 15 майбутніх абітурієнтів, з яких майже половина не подолала допустимого порогу. Високі бали отримав лише один випускник гімназії ім. О. Цинкаловського.

Хімію склали усі з 24-х випускників, котрим вдалось отримати досить високі бали, а беззаперечним лідером став учень ЦОСПП зі своїми 200-ма «хімічними» балами.

Найкраще біологію склали в гімназії, у НВК № 3 та ЗОШ № 5 ім. А. Кореневського, географію – в НВК № 3, а англійську мову – в гімназії. Лише один випускник з міста виявив бажання здати тест із російської мови, отримавши в результаті 160-180 балів. До речі, на Волині такий тест склали  тільки дев’ятеро учасників ЗНО.

Щодо навчальних закладів Володимир-Волинського району, то зі ста учасників ЗНО, котрі складали тест з української мови та літератури, лише семеро отримали понад 180 балів, у більшості результат – 100-140 балів, а 16 учасників взагалі не подолали допустимого порогу у балах.

Найкращі результати у випускників Лудинської ЗОШ та Зимнівського НВК. З 10 випускників Устилузької ЗОШ не склали найважливіший тест троє учасників ЗНО. У тестуванні з історії України не подолали поріг аж 20 відсотків учасників, а майже 33 відсотки отримали гранично допустимі результати зі 100-120 балами. Тут зуміли показати достатньо високі знання випускники НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» села Зимне, а також Суходільської та Оваднівської шкіл. Про те, що у цих школах добре знають математику, свідчать непогані результати випускників Галинівки, Овадного, Лудина та Льотничого.

Майже половина учасників ЗНО не здала тестування з фізики і лише випускники Устилузької, Лудинської та Суходільської шкіл впорались із завданнями, отримавши гранично допустимі бали, а от усі, хто перевіряв свої знання з хімії, подолали поріг і продемонстрували хороші результати із 160-180 балами. Випускники Березовичівської ЗОШ найкраще себе проявили у тестуванні із біології, адже понад 33 відсотки отримали високі результати в діапазоні 180-200 балів.  Серед 37-ми випускників, котрі складали тест із географії, найкращі результати в учнів Зимнівського НВК. Найвищі бали з англійської мови у випускників школи села Льотниче.

  Підготувала Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up