Новини

Завершилась реєстрація кандидатів на виборах ОТГ.

Архів
22 переглядів

Триває підготовка до перших місцевих виборів у новостворених Зарічанській та Оваднівській громадах, які відбудуться 29 жовтня. Учора опівночі сплинув останній день, коли кандидати у депутати та на посаду сільських голів могли подати свої заяви у територіальні виборчі комісії.

Тож на 12.00 4 жовтня в Оваднівській територіальній виборчій комісії подали документи на реєстрацію 35 кандидатів у депутати сільської ради із 22-х одномандатних округів. З них – 22 від партії «УКРОП», четверо із «Аграрної партії» та решта самовисуванці. На посаду сільського голови виявив бажання балотуватись лише один кандидат.
Дещо активніше подавали документи у Зарічанській територіальній виборчій комісії. Тут на таку ж годину їх виявилось 53, з них – 20 кандидатів у депутати сільської ради від партії «УКРОП», 12 – від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», шість – від Радикальної партії Олега Ляшка, троє – від Аграрної партії, 12 кандидатів, що балотуються шляхом самовисування, та прийняті документи від одного кандидата на посаду сільського голови.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up