Новини

Завершився навчальний рік у музичній школі

Архів
30 переглядів

У Володимир-Волинській дитячій музичній школі відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року.Заняття у цьому мистецькому закладі відбувалися у змішаній формі, тобто дистанційно та очно. 

Під час святкового заходу, який супроводжували ансамблі духових інструментів,з вітальними словами до вихованців, батьків та викладачів виступили директор школи Роман Віслобоков, заступниці з навчальної та виховної роботи Людмила Горбач та Ольга Редько. Похвальними листами вони відзначили учнів, які закінчили навчальний рік відмінно, а це – шістдесят один вихованець з 303.Також вручили подяки дітям, які брали активну участь у творчому житті школи та учасникам ансамблів домристів, віолончелістів, флейтистів «Марсій», інструментального “Секвенція”, мідних духових інструментів.

А в четвер у стінах школи зберуться вже випускники цього мистецького закладу. Цьогоріч закінчують тут навчання 24 учні, з них четверо отримають свідоцтва з відзнакою. Одна з вихованок планує опановувати музичну спеціальність й готується до вступу у фаховий коледж.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up