Новини
Сьогодні

Завітайте до ЦНАПу, щоб актуалізувати особисті дані у Реєстрі тергромади

Володимирська, Новини
308 переглядів

Зараз кожен громадянин нашої держави має змогу частину важливих адміністративних послуг отримати, не виходячи з дому. Помічником у цьому є застосунок «Дія». Одними із найпопулярніших онлайн послуг є реєстрація місця проживання та отримання витягу про місце реєстрації особи. Утім часто користувачі застосунку не мають змоги отримати послуги через відсутність даних про особу у Реєстрі територіальної громади.

Тож якщо витяг про реєстрацію місця вашого проживання у застосунку «ДІЯ» не формується або формується з помилками (відсутня дата реєстрації або дату вказано не правильно), то потрібно звернутися до Центру надання адміністративних послуг для актуалізації таких даних.

Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, а також місце проживання особи Центр надання адміністративних послуг вносить зміни та оновлює дані в реєстрі, який наповнюється щоденно. Проте залишається відсоток мешканців громади дані яких зазнали змін: наприклад, змінилось прізвище у зв’язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України, але інформація в реєстрі залишилась попередньою.

Зокрема, звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання  неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні. Для перевірки чинних електронних даних за адресою місця реєстрації мешканцям Володимир-Волинської міської територіальної громади необхідно звернутися до Центру надання адміністративних  послуг за адресою: вул. Устилузька, 17, м. Володимир, або до ТП с. Заріччя та старости Ласківського старостинського округу.

   При зверненні при собі варто мати:

  • паспорт громадянина України (усіх зареєстрованих за відповідною адресою);
  • документ про присвоєння ідентифікаційного номера (усіх зареєстрованих за цією адресою);
  • свідоцтво про народження (дітям до 14 років);
  • правовстановлюючі документи на житло;
  • будинкову книгу (за наявності);
  • свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Графік роботи: понеділок – з 8.00 до 16.00; вівторок, середа – з 8.00 до 17.00;–четвер – з 8.00 до 16.00; п’ятниця – з 8.00 до 15.00. Без перерви на обід.

Колцентр ЦНАПу: 0800351291. Сайт: cnap.volodymyrrada.gov.ua

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ

виконавчого комітету Володимирської міської ради

Коментарі
Теги: цнап
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up