Новини

Завтра у Володимирі презентують книгу «Морок над містом»

Володимирська, Культура
258 переглядів
Завтра у Володимирі презентують книгу «Морок над містом»

У неділю, 18 листопада, в книгарні «Є» (вул. Ковельська, 6) відбудеться презентація фантастичного роману Олени Кузьміної «Морок над містом». Модерує Оксана Поліщук. Початок о 16.00. Вхід вільний.

Про книгу

Оксана не вміє обирати чоловіків, одяг і компанію. Не може знайти ні нормальну роботу, ні зйомну хату. Та що вже там: навіть покінчити з собою як слід Оксана не спромоглася. Вона п’є антидепресанти й гарячково борсається в круговерті столичного життя, сподіваючись, що рано чи пізно все зміниться. І одного дня все таки змінюється: вона починає бачити неживих і немертвих істот, яких у Києві виявилося повно, та відкриває для себе той бік історії столиці, про який навіть не підозрювала.
Чи під силу Оксані, що радше звикла бути страшною подружкою, аніж головною героїнею, переламати хід драматичної боротьби за територію, визначитися, на якому вона боці у війні
мертвих із немертвими — і зрозуміти, що робити з мороком у собі?

Про автора

Олена Кузьміна – сучасна українська письменниця, талановита графічна дизайнерка та співавторка подкасту «Пішли писати» з Києва, випускниця курсу «Litosvita» та подвійна лавреатка конкурсу «Коронація слова».

Дебютний роман-антиутопія письменниці «Проєкт «Лабіринт»» побачив читачів у 2022 році, також з-під пера письменниці нещодавно вийшла книга «Морок над містом» (2023).

Книги Олени Кузьміної – це не лише власні видані твори, але й публікації у збірках оповідань, у 2023 році її текст «Хороший день» був виданий в антології «Гарний день, аби жити».

 

Коментарі
Теги: "Володимир, книгарня є, презентація
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up