На головну Новини Збір ягід і грибів дозволено у всіх лісових масивах району

Збір ягід і грибів дозволено у всіх лісових масивах району

11

Про заготівлю природних рослинних ресурсів місцевого значення та консолідацію зусиль усіх служб, аби цей процес відбувався згідно з законодавством, говорили минулого тижня у райдержадміністрації на  засіданні районної постійно діючої комісії з координації дій держаних органів, що здійснюють контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, побічними лісовими користуваннями та використанням корисних властивостей лісів.

У зв’язку з тим, що на території району розпочинається сезон заготівлі природних рослинних ресурсів місцевого значення, зокрема, ягід, грибів, дикорослих плодів, горіхів, лікарсько-технічної сировини, комісією обговорено ряд нагальних питань для забезпечення заготівлі максимально прозоро та з дотриманням обмежень, викликаних режимом воєнного стану.

- реклама -

Комісією вирішено, що на території району місцевому населенню дозволено збір другорядних лісових матеріалів в усіх лісових масивах. Відвідування лісових масивів під час дії комендантської години заборонено.

Комісія заслухала інформацію начальниці відділу земельних ресурсів та екології райдержадміністрації, заступниці голови комісії  Марини Повзун щодо спеціального використання лісових ресурсів на території району в 2021 році. Вона повідомила, що заготівельні роботи  проводяться на території постійного користувача ДП «Володимир-Волинське ЛМГ». Ліміти спеціального використання лісових ресурсів суб’єктами господарювання не перевищені. Торік заготовлено  ягід чорниців  три тонни при встановленому ліміті на район п’ять тонн.

Рішенням комісії також надано та затверджено ліміт в   одну тонну на заготівлю другорядних лісових матеріалів (чорниця) на території Оваднівської громади для ФОП Андрій Слюсарук на 2022 рік.

На завершення голова комісії  заступник голови РДА Віктор Фіщук звернув увагу на те, що ліміти у районі на 2022 рік не вичерпані, а заготівля другорядних лісових матеріалів – це передусім наповнення місцевих бюджетів, і закликав громади району приділити більше уваги співпраці з тимчасовими лісокористувачами, зацікавленими у заготівлі продукції з метою наповнення своїх бюджетів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять + 12 =