Новини

Збори асоціації міст: Кличко прозвітував про роботу, Саганюка обрали представником від Волині

Архів
10 переглядів

У засіданнях правління та загальних зборів Асоціації міст України, які відбулись у столиці у вівторок узяв участь перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Голова цієї асоціації Віталій Кличко прозвітував про її роботу.

За рік, що минає, її представники на засіданнях урядових комітетів підтримали 857 проектів законодавчих актів та домоглися зняття з розгляду або доопрацювання 17 таких проектів, уряд ухвалив 17 актів, підготовлених за участю АМУ, зареєстровано чотири законопроекти, розроблені експертами асоціації. Усі ці документи спрямовані на захист та розвиток місцевого самоврядування в Україні. Після звіту Віталія Кличка повторно обрано головою АМУ, а до її правління в числі представників від Волині включено і нашого міського голову Петра Саганюка.

А вже на засіданні правління представникам місцевого самоврядування вдалось поспілкуватись з Прем’єр-Міністром України щодо проекту держбюджету, за який у цей день Верховна Рада проголосувала у першому читанні. Проект цього основного фінансового документа є складним для органів місцевого самоврядування, тож в результаті обговорень та висловлених зауважень Володимир Гройсман пообіцяв врахувати пропозиції щодо зменшення обсягів вилучення коштів з міст та громад, зняття навантаження з місцевих бюджетів з фінансування пільг із надання житлово-комунальних послуг та вирішення питання середньострокових позик.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up