Новини
Сьогодні
20.07.2024

Здійснено перерахунок субсидій на неопалювальний період

Комунальна сфера, Новини
430 переглядів

Територіальні органи Пенсійного фонду на Волині провели перерахунок субсидій на неопалювальний період. Про це під час брифінгу розповіла начальниця управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг ГУ Пенсійного фонду України у області Людмила Андросюк.

Перерахували 42 тисячі 973 житлові субсидії на неопалювальний період. За результатами цього перерахунку субсидії надано 35 тисячам 329 одержувачам. Водночас, відповідно до вимог чинного законодавства, яким регулюється питання призначення субсидій, їх не отримали 4518 заявників. Як пояснила фахівчиня, це домогосподарства, у яких зареєстровані особи фактично не проживають, або проживають на умовах оренди, також це можуть бути внутрішньо переміщені особи.

У таких випадках заявники можуть прийти і по-новому подати заяву та декларацію для того, щоб призначили субсидію на неопалювальний період.

Також головне правління Пенсійного фонду України у Волинській області опрацьовує перерахункок субсидій у зв’язку зі змінами тарифів. Такий перерахунок здійснюється фахівцями ПФ автоматично, адже це також передбачено законодавством.

Коментарі
Теги: неопалювальний період, Пенсійний фонд, перерахунок субсидій
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up