На головну Новини Зенітно-ракетний полк отримав бойове знамено

Зенітно-ракетний полк отримав бойове знамено

56

  Минулої суботи військова частина 2892 урочисто зустрічала бойовий прапор, вручений командиру 39-го зенітно-ракетного полку полковнику Костянтину Заіченку начальником Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко на День Незалежності у Києві.

Захід розпочався з мітингу на стройовому  плацу, де командир частини привітав військовослужбовців із цією визначною подією, зазначивши: «Прапор є символом честі, доблесті, слави і продовження бойових традицій Збройних Сил України. Під ним ми з вами будемо служити народу, оберігати його мир та спокій та стояти на сторожі інтересів держави».

- реклама -

    Чин освячення бойового прапора здійснив єпископ Матфей, який подякував захисникам за віддану службу на благо України й мирне небо над головою, на сторожі якого вони стоять. Від імені міської влади зенітників привітав заступник міського голови, секретар міськради Олег Свідерський, від спілки ветеранів, учасників та інвалідів АТО Володимира-Волинського з вітальним словом виступив Микола Гінайло.

Під звуки військового оркестру з нагоди 27-ї річниці Незалежності України  командир Заіченко вручив військовослужбовцям почесні нагороди та відзнаки за участь у бойових діях та військові звання. На завершення урочистого заходу особовий склад частини  пройшов маршем, вперше крокуючи під бойовим прапором частини. Відтепер захисники повітряного простору з честю виконуватимуть бойові завдання під своїм прапором. А вже зараз розпочинають підготовку до виходу у зону ООС.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − 7 =