Новини

Зенітно-ракетний полк отримав бойове знамено

Архів
13 переглядів

  Минулої суботи військова частина 2892 урочисто зустрічала бойовий прапор, вручений командиру 39-го зенітно-ракетного полку полковнику Костянтину Заіченку начальником Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко на День Незалежності у Києві.

Захід розпочався з мітингу на стройовому  плацу, де командир частини привітав військовослужбовців із цією визначною подією, зазначивши: «Прапор є символом честі, доблесті, слави і продовження бойових традицій Збройних Сил України. Під ним ми з вами будемо служити народу, оберігати його мир та спокій та стояти на сторожі інтересів держави».

    Чин освячення бойового прапора здійснив єпископ Матфей, який подякував захисникам за віддану службу на благо України й мирне небо над головою, на сторожі якого вони стоять. Від імені міської влади зенітників привітав заступник міського голови, секретар міськради Олег Свідерський, від спілки ветеранів, учасників та інвалідів АТО Володимира-Волинського з вітальним словом виступив Микола Гінайло.

Під звуки військового оркестру з нагоди 27-ї річниці Незалежності України  командир Заіченко вручив військовослужбовцям почесні нагороди та відзнаки за участь у бойових діях та військові звання. На завершення урочистого заходу особовий склад частини  пройшов маршем, вперше крокуючи під бойовим прапором частини. Відтепер захисники повітряного простору з честю виконуватимуть бойові завдання під своїм прапором. А вже зараз розпочинають підготовку до виходу у зону ООС.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up