Новини

Жіночий монастир стане чоловічим

Архів
20 переглядів

   24 червня в історичному Будинку митрополита, що на території Святої Софії Київської, відбулося чергове засідання Священного синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Серед низки питань, які розглянули на з’їзді ПЦУ – зміна статусу монастиря Різдва Христового.
Питання про внесення змін до назви та статусу релігійної організації «Свято-Різдва Христового жіночий монастир Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» було заслухане на прохання Преосвященного Матфея, єпископа Володимир-Волинського і Турійського.
На засіданні синоду ухвалили рішення змінити статус Свято-Різдва Христового жіночого монастиря на чоловічий монастир та змінити назву релігійної організації «Свято-Різдва Христового жіночий монастир Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» на «Чоловічий монастир на честь Дванадцяти Апостолів Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)».
Як пояснив у коментарі «СП» єпископ Матфей, жіночий монастир Різдва Христового довгий час не мав жодного розвитку, ані впродовж тринадцяти років, коли тут керувала ігуменя Марія, ані за ігумені Анни, яку призначили два роки тому. Тому керівництво єпархії сподівається, що зі зміною статусу монастиря, ця релігійна організація отримає нове життя.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up