Новини

Жінок навчать, як захиститися від нападників

Архів
29 переглядів

Майстер-клас із самооборони для дівчат та жінок відбудеться цієї суботи у рамках проекту клубу вихідного дня від НГО  “CreativeStudio”. Заняття проведе керівник військово-патріотичного клубу «3-й полк» з підготовки ЗСУ, ДПСУ, добровольчих батальйонів та цивільного населення Руслан Бормовий.
Експерт розкаже про набір психологічних установок і технік, які допоможуть швидко вийти зі стану жертви і налаштуватися на те, щоб дати відсіч нападнику, навчить, як побороти страх у стресових ситуаціях, розповість основні стадії нападу і розповість про оптимальну поведінку на кожній із них.
Крім того, Руслан Бормовий продемонструє основні удари, з допомогою яких фізично слабша людина може протистояти сильнішій, покаже, чим, коли і куди бити нападника – і як це на нього вплине, а також навчить, як звільнитися, коли нападник хапає за руку, плече, талію, шию чи волосся.
«Наш експерт розкаже про те, як жінки можуть використати «вбивчу силу» своїх жіночих штучок, – додає співзасновниця“CreativeStudio” Анастасія Азанова. – Зокрема продемонструє, як серед вмісту дамської сумочки можна знайти те, що завдасть шкоди нападнику». Крім цього, учасниці майстер-класу дізнаються про принцип роботи газового балончика й електрошок ера і про те, як правильно застосовувати їх для самооборони.
Записатися на майстер-клас можна у групах “CreativeStudio” в соцмережах.

Коментарі
Теги: CreativeStudio, Анастасія Азанова, майстер-клас, Руслан Бормовий, самооборона
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up