Новини

Житло від держави родині Героя

Новини, Разом до перемоги
240 переглядів

На цьому фото дружина і син Героя України Сергія Сучкова з Володимира отримують із рук президента України сертифікат на квартиру. Того дня 30 відважних захисників та члени родин полеглих воїнів, які удостоєні звання Героїв, отримали житло від держави. «Хай усі покоління українського народу пам’ятають тих, хто захищав і захистив Україну», – зазначив президент.  – Це те найменше, що ми можемо зробити для всіх, хто героїчно захищав і захищає Батьківщину».

Серед хоробрих захисників, які до останнього подиху виборювали волю й майбутнє для нашої Батьківщини – старший лейтенант Сергій Сучков, кадровий військовий, командир розвідувального взводу. Побратим Сучкова Ігор Скучинський розповідав, що Сергій воював, як хитрий лис – продумано, хоробро. А ще був спокійним та виваженим. Під час повномасштабної війни підрозділ під його керівництвом здійснював розвідку сил противника на різних напрямках виконання бойових завдань. Завдяки героїчним діям офіцера 25 березня 2022 року українські Збройні Сили відбили атаки ворога, зупинили його просування та звільнили населений пункт Благодатне на Миколаївщині. За це президент відзначив Сергія Сучкова орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Виконуючи завдання на Харківщині, йому з групою вдавалося добувати важливі розвідувальні дані стосовно противника, не раз опиняючись у непростих ситуаціях, виходити із них. На своєму останньому завданні 3 травня 2022 року відважний офіцер під час артилерійського обстрілу вивів своїх побратимів у безпечне місце, але сам урятуватися не зміг. За цей подвиг відважного воїна посмертно нагороджено званням Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Пам’ять про нього житиме вічно.

Коментарі
Теги: сім'я Сучкова, сертифікат на квартиру
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up