Новини

Життя красиве, коли кольорове: свято фарб Holi

Архів
52 переглядів

Серед розваг, які чекають на містян, – неймовірний  суботній фестиваль фарб холі, який  набирає популярності в усьому світі.

Цей фестиваль походить з Індії, де  символізує початок весни та пробудження життя. Одна із легенд розповідає, що Крішна любив грати з дівчатами-пастушками і якось жартома вимазав обличчя однієї з них фарбою. Дівчина сприйняла це як знак кохання і не змивала фарбу весь день. Звідси і пішла традиція танців-загравань з обсипання фарбами і обливанням.

Аюрведичні лікарі вважають, що  це барвисте розмаїття фарб володіє ще і оздоровчим ефектом – рослинні барвники-порошки досить корисні і сприяють зміцненню імунітету. Вважається, що чим сильніше під час фестивалю вас забруднять в   фарбою, тим щедрішими будуть до вас боги в цьому році.

«Фарби створені  на основі трав і натуральних барвників, тому добре відпираються  з натуральних тканин, джинсу і змиваються. Йдучи на свято, краще одягти натуральний одяг – бажано білий – так ви будете яскравішими!» – зазначають організатори  фестивалю фарб у Володимирі-Волинському. У рамках цього дійства заплановані виступи артистів різних жанрів – пародистів, учасників шоу «Розсміши коміка» та «Ліги сміху», фіналістів програми «Голос. Діти» та учасників проекту «Х-фактор» і ще чимало цікавого!

Коментарі
Теги: holi, День міста
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up