Новини

Зі щирої гостини з Ягідного поверталися не з порожніми руками

Архів
2 переглядів

   Урочистою виїзною реєстрацією  шлюбу розпочався День села у Ягідному. Роман Шустваль став на рушничок щастя із жителькою сусідніх Замостів Іриною Базярук.

У святковому концерті взяли участь гурт «Вербиченька» із Верби, а також місцеві – жіноча вокальна група,  юні ягоденочки – Вікторія Бринь, Уляна Панасюк і Надія Сидорук, яких підготував до виступу вчитель музики Андрій Ващук. До речі, педагога та його друзів Бориса Поліщука, Михайла Дмитрука, братів Володимира та Павла  Бринів називають свівочою гордістю села. У їхніх сім’ях, а серед цих чоловіків є й багатодітні, і діти співають із пелюшок. «Маминою молитвою»  вітав найстарші у Ягідному подружжя чудовий дует настоятеля храму ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» отця Андрія і матінки Ольги. Про розваги для наймолодших подбали помічники народного депутата Ігоря Гузя, а також їхні мами, які напекли солодощів для виставки-продажу, де діти продавали і купували торти, тістечка, цукеркові букети. Для дорослих провели лотерею, а головний приз, велосипед, виграла гостя із Замостів пані Галина.

Оскільки клуб у Ягідному в аварійному стані, то, за словами його завідуючої,Альони Поліщук, вирішили вражати етностилем. На це щиро пристали усі жителі Ягідного – напередодні зносили старовинні рядна, хідники, керамічний розписаний посуд, витягали з куферів тарілки, якими користуються під час великих сімейних застіль, адже не хотіли й бачити нічого одноразового, пластикового. Хтось пік пампушки з маком, хтось – цибуляники, кишку-кров’янку, смажив гриби, готував квасолю з часником – такими різноманітними давніми традиційними місцевими стравами накривали столи ягоденські господині. Фруктовий узвар також стояв у керамічних кухликах.

На свято зібралися не лише постійні мешканці,з’їхалося чимало вихідців із Ягідного, у тім числі й перший заступник голови облради Олександр Пирожик. Школярка Уляна Панасюк для кожного, хто прибув іздалеку виготовила оригінальні дизайнерські вазони, а завклубом посадила в них квіти, тож земляки(а в декого з них вже нема до кого приїжджати) роз’їжджалися із рідної землі із такими зворушливими подарунками.

До підготовки свята, не шкодуючи свого часу, зусиль  і рук,  долучилися чимало жителів села. Ігор Ткачук, Сергій Сочин, Тарас Бондарук  встановлювали лавки, виготовили курінь для демонстрації виробів ужиткового мистецтва. Володимир Комогорцев  підвозив  реквізит, матеріали, не цурався жодної роботи . Ягоденські онуки, які приїздять до бабусь із Червонограда і Володимира, Юлія Фецан та Ірина Антонюк прибирали територію біля клубу, підбілювали, фарбували. Чи не у кожній сільській хаті пропонували допомогу, надавали продукти для святкових наїдків.

За фінансову й організаційну підтримку у проведенні Дня села завідуюча клубом висловлює вдячність директору ПП «АІС-АГРО» Ігорю Антощаку, орендарю з Мокреця Миколі  Шевчуку, голові Оваднівської ОТГ Сергію Панасевичу, господарю млина Василю Підв’язному,  пасічнику Веніаміну Пирожику, представникам турійської організації  ВО «Свобода», котрі варили й пригощали кулішем, одноосібнику Василю Сімчуку, який привіз помідори та кавуни, підприємцю Папіну за виїзну торгівлю, Борису Поліщуку за організацію дискотеки, усім учасникам концерту та односельцям, котрі щиро подбали про  сільське свято.

Наш кор.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up