Новини

Зібрав школярів фестиваль «Дитинства веселковий світ»

Архів
46 переглядів

На обласнім фестивалі художньої творчості «Дитинства веселковий світ» школярі району показали власні вироби, гарно і креативно оформили виставку, яку розмістили у спеціальному наметі й активно брали участь у всіх заходах.

Фестиваль відбувся за сприяння центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за підтримки управління освіти, науки та молоді ОДА.

У рамках фестивалю на Театральному майдані міста Луцька відбулися патріотичні флеш-моби «Сонце України в наших руках» за участю колективу “Гостинець” з Лудинської школи. А вихованці районного Будинку школяра Яна Роман та Микола Рибіцький разом з іншими дітьми малювали на асфальті «Дитинства світ чудовий». У місті майстрів, де  відбувалась акція  «Для вас, захисники, наша творчість і любов» діти виготовляли мотанки-обереги, ангеликів-охоронців і полотняних журавликів, а допомагали їм керівники гуртків з будинку школяра Валентина Серпухова та Віра Гурєєва, котрі показали майстер-класи з ужиткового мистецтва.

Вихованці позашкільних закладів області створили мальований рушник довжиною майже 50 метрів. Над полотном трудилося понад чотири сотні дітей, і кожен орнамент передавав самобутність певної місцини.

У музично-драматичному театрі відбувся заключний концерт кращих колективів художньої самодіяльності. На нім наш район представляли вихованці гуртка вокального співу РБШ (керівник Людмила Гендис), який функціонує на базі НВК”школа-дитячий садок” с.Льотниче.

За високий рівень проведення районного звіту художньої творчості грамотою облдержадміністрації нагороджено відділ освіти, молоді та спорту РДА, такою ж грамотою відзначено керівника гуртка РБШ Сергія Петрука.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Теги: "Дитинства веселковий світ", освіта, районний будинок школяра, творчість, Тетяна Адамович
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up