Новини

«Зіркова хвиля» вихованців ЦПО

Архів
2 переглядів

Зі Львова з черговими нагородами повернулись вихованці вокального відділу центру позашкільної освіти. Цього разу п’ятеро учнів викладача ЦПО Жанни Рідевської вибороли у вокальних змаганнях Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркова хвиля-2017» призові місця.

Протягом трьох днів з 15 по 17 грудня у палаці культури ім. Гната Хоткевича, що у місті Львів, змагались та демонстрували свої таланти близько півтори сотні юних артистів з усієї України. Конкурсна програма включала кілька різножанрових категорій : «хореографічне мистецтво», «оригінальне мистецтво», «інструментальна музика», «естрадний, народний  та академічний вокал».

Дебютом на конкурсі став виступ наймолодшої вокалістки 5-річної Тетянки Марчук. Юна володимирчанка  посіла у нульовій категорії перше місце. Третю премію у другій віковій категорії здобули Дарина Грицевич та Адріана Міщанчук. На «бронзу» у третій віковій категорії «наспівала» Діана Науменко, а учень спеціалізованої школи інтернату «ЦОСПП» Дмитро Денисюк отримав другу премію у третій віковій категорії.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up