На головну Новини Злочинів поменшало, та активізувалась боротьба з реалізацію алкоголю

Злочинів поменшало, та активізувалась боротьба з реалізацію алкоголю

2

Очільник Володимир-Волинського районного відділу поліції Василь Майданюк повідомив, що за час війни реєстрація злочинів в районі кардинально зменшилась.

«Люди розуміють, що відбувається, багато допомагають поліцейським. Десь заїхали чужі, десь авто на іншій реєстрації, багато громадян стали справжніми «контррозвідниками». Але це все важливо, ми перевіряємо кожну інформацію», – сказав Василь Майданюк, – інформує пресслужба поліції Волині.

- реклама -

Напруги додає і митний пост «Устилуг», який розташований поруч.

 «Зазвичай, чоловіки з інших областей відправляють жінок і дітей за кордон, а самі лишаються тут, тож іноді викликають тривогу, ми їх перевіряємо», – розповів поліцейський.

На високому рівні налагоджена співпраця з громадськістю, завдяки чому скрізь організовано належне патрулювання.

На 9 березня зафіксовано чотири повідомлення про реалізацію алкоголю. Наряд виїздив на місце, спиртне вилили, а винних осіб притягнули до відповідальності. Також було виявлено одного водія, який кермував автомобілем напідпитку. Його також притягнули до адмінвідповідальності. 

«Готові усі. Настрій «Ми не відступимо!» І це стосується не лише поліції, а й тероборони, військових, СБУ, інших», – сказав Василь Майданюк.

Його заступник Олександр Ципко розповів, що щодоби працюють слідчо-оперативні групи, які відбирають заяви, розслідують події. Тобто, незважаючи на те, що поліція задіяна до забезпечення публічної безпеки, громадяни завжди можуть звернутись у підрозділ поліції, де їм допоможуть.

«Злочини практично звелися до нуля. Є чимало реєстрацій на лінію 102 (підозрілі особи, предмети, сімейні конфлікти), але кримінальних правопорушень дуже мало, майже немає крадіжок. Війна спричинила до того, що люди перестали вчиняти злочини. Нехай би так було і після нашої перемоги», – розповів Олександр Ципко.

Наразі у відділі несуть службу понад 220 осіб, усі вони на місцях та посилено працюють. Аби несення служби було ще ефективнішим, сьогодні співробітникам передали аптечки і набори термобілизни від профспілки поліції та волонтерів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 + тринадцять =