На головну Анонси Змагання з паралімпійського виду спорту

Змагання з паралімпійського виду спорту

64

Наше місто потрохи стає інклюзивним, а в програмі святкувань з’являються окремі заходи для людей з інвалідністю. Цього року вперше у Володимирі на офіційному рівні відбудуться змагання з паралімпійського виду спорту – гри бочча серед осіб з порушеннями опорно-рухового апарату.

Ініціаторами проведення цього заходу стали  Центр інвалідного спорту Волині «Інваспорт» та управління освіти, сім’ї, молоді і спорту міськвиконкому. За словами начальника управління В’ячеславаПетрука, до участі зголосилися команди з Львівської та Волинської областей, усього – 25 інвалідів-колясочників. Змагання відбуватимуться у неділю на площі Героїв.

- реклама -

Бочча – це індивідуально-командна гра, яка належить до переліку паралімпійських ігор для інвалідів. Завдання гравців – максимально наблизити м’ячі свого кольору до білого м’яча, який називається Джеком. Гра відбувається на рівному майданчику розміром 2,5 на 6 метрів з комплектом із шести червоних і шести синіх м’ячів та одного білого. Параметри м’ячів у бочча також суворо  регламентовані: вага 275 грам і окружність 270 міліметрів. Правила гри дозволяють змагатися на рівних чоловікам і жінкам будь-якого віку.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × один =