Новини
Сьогодні
20.07.2024

Зміни у порядках використання прапорів і присвоєні звання «Почесного громадянина району»

Дев’ять питань, включаючи «Різне», було винесено на  розгляд чергової сесії Володимирської районної ради, яка відбулась позаминулої середи.

Найперше про готовність господарського комплексу району до пожежонебезпечного періоду депутатів поінформував  начальник  відділу районного управління ГУ ДСНС України у області Олег Отченаш. Затверджено районну програму матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних сил України, дислокованих на території району, районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підрозділів 6-го прикордонного загону (в/ч 9971), підрозділів правоохоронних органів, КП «Володимир – Волинського районного центру підготовки територіальної оборони» районної ради, організації тероборони та заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації в районі на 2024 – 2025 роки та план роботи районної ради на друге півріччя 2024 року.

Депутати прийняли рішення, згідно з яким визначено перелік дат, пов’язаних із підняттям прапора Євросоюзу та прапора кримсько-татарського народу на адмінбудівлі районної ради. Це зроблено відповідно до Указу президента України від 8 травня 2023 року «Про  день Європи» та рекомендацій Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, якими  передбачено  розміщення на адміністративних будівлях  прапора кримсько-татарського народу: 18 травня (з чорною стрічкою) – в день пам’яті жертв геноциду кримсько-татарського народу та 26 червня – у день відзначення  прапора кримсько-татарського народу. Прапор Євросоюзу підніматиметься у День Європи – 9 травня. Відповідні зміни внесено до прийнятого раніше рішення “Про використання революційного прапора ОУН на території Володимир-Волинського району”.

У новій редакції  затверджено і положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Володимирського району», прийняте  28 вересня 2000 року. У нім зазначено, що  це звання  є найвищою районною відзнакою, що присвоюється жителям району, регіонів України, громадянам інших країн в знак великої поваги до їхньої політичної, професійної, громадської, іншої діяльності, спрямованої на розвиток регіону у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяла піднесенню авторитету регіону як на державному, так і на міжнародному рівні, за мужність та відвагу, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Право на присвоєння звання  належить виключно Володимирській районній раді. Це звання присвоюється щороку не більше ніж двом особам напередодні Дня району або в окремих випадках на урочистих заходах з нагоди відзначення державних та професійних свят.

На сесії заслухано звіт про роботу тимчасової контрольної комісії районної ради про перевірку виконання законодавства України щодо декомунізації в територіальних громадах району та стану виконання рішення районної ради від 13 квітня 2023 року № 13/2 «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Володимирського району».

Задоволено заяви про складання повноважень депутатками районної ради  Анною Юхимюк та Людмилою Лазаренко-Штикало.

Депутат районної ради Микола Квашук озвучив депутатський запит про проведення заходів щодо нерозповсюдження отруйного борщівника Сосновського.

Наш кор

Коментарі
Теги: районна рада, сесія
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up