На головну Новини Змінивши форму на костюм Святого Миколая

Змінивши форму на костюм Святого Миколая

27

Поліцейські офіцери громад стали добрими Миколайчиками для дітей.  Так, офіцер Зимнівської ОТГ Орест Бабій в своїй громаді не тільки суворий поліцейський, а також активний учасник усіх свят та заходів. Минулого тижня він, майстерно перевтілившись у образ Святого Миколая (на фото), спільно з колегами – поліцейським офіцером громади Володимир-Волинської ОТГ Андрієм Грицюком та дільничним офіцером поліції Іриною Погрібною, за підтримки небайдужих людей відвідав одну із шкіл, в котрій привітав дітей з прийдешнім святом.

Також працівники поліції і відвідали з благодійною акцією до Дня Святого Миколая сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах та багатодітні родини, розвезли службовим автомобілем подарунки тим, хто потребує додаткової уваги та піклування.

- реклама -

Не залишився осторонь прийдешнього свята і поліцейський офіцер громади Оваднівської ОТГ Андрій Коколюк, який разом із директором ФГ «Західний Буг» Миколою Юнаком та депутатом Оваднівської сільради Ігорем Ткачуком 18 грудня об’їздили всі шкільні та дошкільні заклади освіти громади, де дарували радість дітлахам та тішили їх солодкими подарунками.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 − 2 =