Новини

ЗНО-2018: очікування і несподіванки

Архів
9 переглядів

ЗНО-2018 буде проведено з 22 травня до 14 липня. Зменшився перелік навчальних предметів для вибору до 11: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія та географія. Не буде проводитись ЗНО з російської мови.  Абітурієнти матимуть можливість скласти тести не більш як із чотирьох предметів із 11 запропонованих.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX- початок XXI століття), а також ще один предмет за вибором випускника загальноосвітнього навчального закладу зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Для студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, а також студентів (слухачів) професійно-технічних навчальних закладів, які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, обов’язковим є проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури для зарахування результатів як ДПАз української мови.

Абітурієнти, які виявлять бажання проходити ЗНО з іноземної мови, вперше матимуть можливість виконати новаційну частину тесту «Розуміння мови на слух», яка передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати сайт www.lvtest.org.ua та пройти он-лайн тестування з метою належної підготовки до ЗНО 2018. Додаткова інформація: www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти; www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up