На головну Новини Знову до міста приїжджали волонтери з Великобританії

Знову до міста приїжджали волонтери з Великобританії

14

До нашого міста знову завітали представниками громадських організацій Великої Британії, які вже неодноразово відвідували громаду із волонтерською місією та надавали допомогу медичному закладу Володимира.

Під час зустрічі волонтери з Британії коротко розповіли про свою діяльність, яку ведуть упродовж останніх місяців. Вона полягає не лише у наданні гуманітарної допомоги, адже британці допомагають евакуйовувати людей з окупованих територій та тих міст, де ведуться особливо жорстокі бої, інформують на сторінці громади у фейсбуці.

- реклама -

Міський голова Ігор Пальонка  розповів про реабілітаційний центр для військовослужбовців, який нині на початковому етапі створення у нашому місті.  Як зазначили гості з Великої Британії, в їхніх громадських організаціях є достатньо фахівців, котрі можуть працювати з особами із посттравматичним синдромом, а також нарко- та алкозалежністю. Тож коли реабілітаційний центр буде створено є можливість підписати відповідну угоду, аби психологи з Британії приїхали попрацювати на декілька місяців у Володимир.    

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − 13 =