Новини

Знову гинуть наші захисники

Архів
156 переглядів

Після нетривалого щасливого затишшя знову полетіли гіркі звістки у міста Володимирського району. Захищаючи Україну від ворога, загинули воїни з Нововолинська та Володимира. Запам’ятаймо їхні імена!

Віктор Братчук (м. Нововолинськ)

32-річний Віктор Братчук – родом з Нововолинська, з того кутка міста, де колись було село Панасівка. Закінчив місцеву школу, потім Нововолинський електромеханічний коледж, отримав технічну освіту. Служив у 14-й ОМБр солдатом мотопіхотного батальйону. Кажуть – мобілізувався, не зважаючи на певні проблеми зі здоров’ям. Вони зрештою і спричинили раптову смерть солдата.

Військовий Віктор Братчук помер 11 грудня у місті Куп’янськ Харківської області. У воїна залишилися батьки. Відспівали захисника у храмі Преподобного Симеона Стовпника, неподалік його рідного дому

Дмитро Адамович (м. Володимир)

Ще одного воїна втратила і Володимирська громада. Старший солдат Дмитро Адамович захищав Україну з першого дня повномасштабної війни і за рідну землю віддав своє життя. Загинув воїн 15 грудня. Йому було 35 років.

Сьогодні його проведуть із рідного дому в останню дорогу. Чин похорону розпочнеться о 12 годині у церкві Святого Юрія. У Героя залишилися батьки і цивільна дружина.

Дмитро Катан (Іваничівська ТГ)

Аж двох громад торкнулася гірка звістка про те, що в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на фронті загинув Дмитро Катан. Офіційно він був жителем Поромівської громади, але фактично проживав у селі Мишів Іваничівської ТГ.  І там, і там його знали й любили.

Молодому чоловіку, який став на захист рідної землі і віддав за неї своє життя, було 29 років. У нього залишилися рідні, дехто із них також захищає країну на фронті.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким полеглих захисників. Вічна пам’ять і шана Героям!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up