На головну Новини Знову лебеді прилетіли на Лугу зимувати

Знову лебеді прилетіли на Лугу зимувати

101

У Володимирі-Волинському на річці Лузі в районі Білих берегів поселились лебеді. Світлинами великого пташиного сімейства поділилась жителька міста Леоніда Хільчук.

Птахи прилітають у місто вже кілька років поспіль, зимівлю проводять на річці Лузі. Як стверджують орнітологи, лебеді поселяються на водоймах зі швидкою течією через те, що вони рідко вкриваються кригою і птахи легко знаходять собі здобич.

- реклама -

Водночас спеціалісти застерігають містян, які приходять помилуватись цими гарними птахами, не годувати їх хлібом, адже така пожива є для них шкідливою. Однак, якщо все ж таки хочеться допомогти цим красеням легше перенести холодну зиму, орнітологи радять давати птахам зерносуміші з пшениці, вівса і ячменю або спеціальний комбікорм для птахів, що не містить солі. Також лебедів можна підгодовувати сирими або злегка відвареними нашаткованими овочами: капустою, морквою, картоплею, а також запареним рисом або просом. Травна система лебедя влаштована так, що він повинен обов’язково запивати їжу, тому корм найправильніше кидати у воду або на берег біля крайки води.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять − три =