На головну Новини Знову обговорювали якою бути площі Героїв

Знову обговорювали якою бути площі Героїв

183

   28 жовтня відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому підтримали зміни до проекту реконструкції площі Героїв у Володимирі-Волинському. Зокрема, зміни передбачають відновлення дзвіниці, облаштування площі перед КМЦ, розширення меж планування, – пише інтернет-видання БУГ.

На засіданні були присутні депутати міськради, які є членами даної ради, архітектори, автори проекту реконструкції площі Героїв, активісти та журналісти. У зустрічі взяв участь і Заслужений архітектор України, лауреат Державної премії в галузі архітектури Андрош Бідзіля.

- реклама -

Понад дві години відбувалось обговорення щодо доцільності поданих змін активістами між присутніми, адже засідання відбулось у форматі художньої ради, яка відповідає за композицію та художнє наповнення.

Активістка Олена Кандиба зазначила, що хотілося б, аби площа міста була функціональною для кожного покоління, бо в проекті відсутня локація для молоді. Зокрема, вона запропонувала в зоні біля готелю облаштувати гойдалки для дорослих.

Архітектор Андрош Бідзіля зазначив, що історичну частину площі необхідно зберегти. На цьому ж наголосив і директор дитячої художньої школи Адам Михалик. Звучали пропозиції перемейнувати площу Героїв у площу Фарна згідно історичних даних, замостити повністю каменем, а не «покласти 2 гектари бруківки».

Обговорили на засіданні можливе перенесення Обеліску Слави та Дошки пам’яті загиблих учасників АТО (ОСС) в одне місце, проте зійшлись на спільній думці: спочатку реконструкція площі, опісля – зона, де будуть розташовані пам’ятники.

Результатом засідання ради стало прийняття таких змін до проекту реконструкції: розширити межі проектування; передбачити місце для відновлення у перспективі дзвіниці поряд з костелом Іоакима та Анни; зменшити площу озеленення між готелем і кінотеатром; облаштувати площу перед культурно-мистецьким центром для проведення різних заходів.

Після внесення затверджених змін у проект реконструкції площі Героїв, відбудеться повторне обговорення подальших дій вже у процесі виконання робіт. Дата наступного засідання архітектурно-містобудівної ради поки невідома.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − чотири =