На головну Новини Знову відкладена реконструкція Устилузького митного переходу

Знову відкладена реконструкція Устилузького митного переходу

55

З держбюджету цьогоріч не планують виділяти коштів на реконструкцію міжнародного пункту пропуску «Устилуг». Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Масштабна онлайн-дискусія відбулася  у вівторок за ініціативи  громадської організації “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

- реклама -

Участь в обговоренні взяли керівництво Волинської, Львівської та Закарпатської областей, представники Держмитслужби , Держприкордонслужби, Офісу Президента, Офісу віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, МЗС, МВС, Мінфіну, Міністерства юстиції та науковці.  Від Волині заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт погодився із тезою, щодо необхідності будівництва нових пунктів пропуску та зауважив, що в нашому регіоні ведуться перемовини щодо відкриття додаткового автопереходу між Україною та Польщею “Адамчуки-Збереже”. Разом із тим, він наголосив на тому, що важливіше подбати про відсутність черг на кордоні. Задля цього, він пропонує акцентувати увагу на саме на модернізації діючих пунктів пропуску.

Ще у 2010 році для комплексної реконструкції цього автомобільного переходу “Устилуг  виготовили проектно-кошторисну документацію. У 2018 році виконали коригування проекту. На його розбудову необхідно 216 мільйонів гривень. Від Луцька до Володимира-Волинського є нова дорога,  створена інфраструктура…

Однак директор департаменту Державної митної служби України Сергій Бодров  зауважив, що у Держбюджеті 2021 року на розбудову прикордонної інфраструктури передбачили лише 500 мільйонів гривень, хоча відомство клопотало про понад мільярд гривень.  Частина цієї суми передбачена для Волинської митниці, втім не на реконструкцію пункту пропуску “Устилуг”

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять − три =