Новини

Знову втрати на фронті

Архів
41 переглядів

Із радісними звістками про звільнені міста і села півдня та сходу України прилітають і гіркі новини про героїв, які поклали свої життя, наближаючи перемогу над ворогом. Цього тижня своїх синів оплакують Нововолинська та Володимирська громади. Запам’ятаймо їхні імена!

Артемій Голодюк (м. Нововолинськ)

Уродженцю Нововолинська Артемію Голодюку було 23 роки. Шлях військо- вого – захисника рідної землі – він об- рав виважено і свідомо. Лише вторік юнак закінчив Національну академію сухопутних військ імені Сагайдачного. З початком повномасштабної війни Артемій у званні старшого лейтенанта командував одним із саперних під- розділів 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Молодий усміхнений командир з позивним «Марамус» був надійним товаришем для побратимів, прикладом професіоналізму для під- леглих. Пліч-о-пліч із ними відвойову-вав Херсонщину від ворога, звільняв багатостраждальну її землю від мін, розтяжок та інших «подаруночків», підступно залишених російськими військами.

Старший лейтенант Артемій Голодюк загинув під час виконання одного з завдань 12 листопада на Херсонщині.

Сергій Хомік (с. Сусваль, Оваднівська громада/м. Володимир)

«Чому так рано, не попрощавшись, від нас відлетів?» – не стримуючи горя й розпачу, побиваються рідні Сер гія Хоміка, уродженця села Сусваль.

36-річний полковник, командир вертолітної ескадрильї, до останнього подиху мужньо захищав рідну землю.

Він загинув 11 листопада на Донеччині, виконуючи бойове завдання. «Ти був найкращим татком для сво- їх діток, люблячим сином для батьків, коханим чоловіком для дружини, най- улюбленішим братом своїй сестричці та братику, відданим своїм побратимам», – кажуть про Сергія його близькі. Сильний духом, сміливий, безстрашний воїн-захисник у небі – і привітний, добрий, щирий, гарний чоловік тут, на землі. Таким він зали- шиться у серцях всіх, хто його знав.

Володимирська громада прощатиметься із полеглим Героєм у четвер, 17 листопада. Чин похорону розпочнеться об 11 годині у соборі Різдва Христового.

Редакція газети «Слово правди» висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих захисників. Вічна пам’ять і шана Героям!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up