Новини

Золота медаль ВПУ з міжнародної виставки

Архів
17 переглядів

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2018», яка відбулась  нещодавно  у Київському алаці дітей та юнацтва, стала чудовою нагодою представити та обговорити здобутки й проблеми реформування національної освіти, обмінятися набутим практичним досвідом, визначитись з перспективами розвитку.  У  ній взяли участь 758 закладів із 25 регіонів України, а також з 12 країн.

Професійну (професійно-технічну) освіту Волині  на освітянському форумі представили навчально-методичний центр ПТО у області та   сім закладів системи  профтехосвіти, які презентували свої здобутки у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної)  освіти в контексті освітніх реформ».

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала  конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, панельні дискусії за участі представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

За підсумками  цієї виставки  Володимир-Волинське ВПУ нагороджено золотою  медаллю за дослідження, яке підготувала методист училища С.В. Калитюк на  теми «Дуальна система професійного навчання у Володимир-Волинському ВПУ як  основа підготовки конкурентоспроможного робітника для сучасного ринку праці»  (з досвіду підготовки за професією «оператор на автоматичних та напівавтоматичних лініях у деревообробленні»).

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up