Новини

«Золоті  колти»  і  їхня  прем’єра

Архів
6 переглядів

Вперше в місті з нагоди його ювілею відбулася прем’єра перфомансу “Біла королева”.

Дійство було створено на основі літописів. Нещодавно в культурно-мистецькому центрі проводилася виставка коміксу “Анна Ярославна. Мальована стрічка”, яка розповідає про життя київської князівни, згодом французької королеви Анни. Куратор виставки Тетяна Токарева-Асмолкова, яка входить до артколективу “Мисткині”, знайшла однодумців та шанувальників величної жінки: музиканта Тетяну Табаченко, дизайнера Ольгу Гудим та режисера Ларису Половньову. З часом виникла ідея співпрацювати разом та згуртуватися в творче об’єднання “Золоті колти”, яке складається із всеукраїнського колективу художниць “Мисткині’, музичного квартету “Родослав” та аматорського театру “Різнобарв’я”. Робота закипіла над потужним проектом про Анну.

За невеликий термін на основі полотен  розроблено презентаційний матеріал: афіші, буклети, відеоролики, а також пісню і мінівиставу.  Створено тексти про учасників та проект в декількох перекладах на англійську, польську та французьку мовах.

Тетяна Токарева, Лариса Половньова з театральним колективом “Різнобарв’я” та співочий ансамбль “Родослав” зачарували гостей перформансу поєднанням трьох мистецтв в одному феєричному дійстві.

Просвітницький проект розвивається та має за мету створити мультфільм для найменших малят, дитячу книжечку-розмальовку для дітей молодшого шкільного віку, випуск журналу в коміксах для школярів середньої школи, для юнаків та молоді – представлення виставки про Анну, а для дорослих – театралізоване дійство.

Золоті колти” відкриті для популяризації проекту у великих містах України. А також, ведуться перемовини про презентацію у містах Польщі та Франції для поширення українського продукту.

До речі, після перформансу у Володимирі-Волинському організаторам  надійшла пропозиція показати проект в Італії.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up