На головну Новини «Золоті  колти»  і  їхня  прем’єра

«Золоті  колти»  і  їхня  прем’єра

80

Вперше в місті з нагоди його ювілею відбулася прем’єра перфомансу “Біла королева”.

Дійство було створено на основі літописів. Нещодавно в культурно-мистецькому центрі проводилася виставка коміксу “Анна Ярославна. Мальована стрічка”, яка розповідає про життя київської князівни, згодом французької королеви Анни. Куратор виставки Тетяна Токарева-Асмолкова, яка входить до артколективу “Мисткині”, знайшла однодумців та шанувальників величної жінки: музиканта Тетяну Табаченко, дизайнера Ольгу Гудим та режисера Ларису Половньову. З часом виникла ідея співпрацювати разом та згуртуватися в творче об’єднання “Золоті колти”, яке складається із всеукраїнського колективу художниць “Мисткині’, музичного квартету “Родослав” та аматорського театру “Різнобарв’я”. Робота закипіла над потужним проектом про Анну.

- реклама -

За невеликий термін на основі полотен  розроблено презентаційний матеріал: афіші, буклети, відеоролики, а також пісню і мінівиставу.  Створено тексти про учасників та проект в декількох перекладах на англійську, польську та французьку мовах.

Тетяна Токарева, Лариса Половньова з театральним колективом “Різнобарв’я” та співочий ансамбль “Родослав” зачарували гостей перформансу поєднанням трьох мистецтв в одному феєричному дійстві.

Просвітницький проект розвивається та має за мету створити мультфільм для найменших малят, дитячу книжечку-розмальовку для дітей молодшого шкільного віку, випуск журналу в коміксах для школярів середньої школи, для юнаків та молоді – представлення виставки про Анну, а для дорослих – театралізоване дійство.

Золоті колти” відкриті для популяризації проекту у великих містах України. А також, ведуться перемовини про презентацію у містах Польщі та Франції для поширення українського продукту.

До речі, після перформансу у Володимирі-Волинському організаторам  надійшла пропозиція показати проект в Італії.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × пять =