Новини

Зробила вії та брови – і королева!

Архів
123 переглядів

Якщо якихось десять років тому нарощені вії були дивиною та рідкістю, то нині дивина, якщо ви досі ні разу не спробували цієї косметичної процедури. Тим паче, що переваг у неї чимало – менше часу витрачається на вранішній макіяж і у будь-яку пору доби ви маєте чарівний звабливий погляд з-під пухнастих війок. Не менш важливим елементом гарної зовнішності є брови, котрі мають бути гарної форми та правильного кольору. 19-річна Вікторія Штунь, попри свій юний вік, уже досвідчений майстер із нарощення вій та оформлення брів, тож охоче поділилась нюансами цієї справи для тих, хто тільки планує привести свої брови та вії до ладу.       

«Вступила в університет на менеджера, але згодом зрозуміла, що це не моє,  тож замислилась чим би таким зайнятись, щоб дурним голову не забивати? – сміючись, розповідає Вікторія про початок своєї кар’єри в індустрії краси. – Пішла нарощувати вії до подруги, яка саме закінчила відповідні курси у Львові і вирішила спробувати й собі цю справу. Спершу вчилась техніці нарощування у неї і це настільки сподобалось, що згодом також закінчила професійні курси. Так нове захоплення стало моєю професією».

За досить короткий час, а це менше, аніж два роки у Вікторії сформувалась чимала клієнтська база, тому ризикнула відкрити власний салон, втіливши давню мрію у реальність. Трішки зусиль помноженої на підтримку рідних та друзів і нині 19-річна майстриня сама собі господиня у сучасному салоні «Angel’s beauty bar», де разом із подругою надає послуги візажу, оформлення брів та нарощення вій.

«Започаткував техніку накладних вій у 30-х роках ХХ століття візажист, засновник косметичного бренду «Макс Фактор» Максиміліан Факторович ( до речі, виходець з Одеси), який робив макіяж та наклеював вії голлівудським кінодівам. Довгий час накладні вії виглядали не дуже природно і тримались на повіках максимум декілька днів. І лише на початку 2000-х  японці придумали сучасну техніку нарощення вій», – розповідає Вікторія.

В Україні ця процедура набула масового поширення близько десяти років тому і якщо раніше довгі пухнасті війки викликали захоплення і заздрість, то нині це обов’язковий атрибут значної частини жіноцтва. Отже, які існують техніки та види нарощування, як довго зберігається ефект та як саме доглядати за штучними віями?

Класичне нарощення. Зазвичай нарощення вій у салонах краси проводять за японською методикою. Процес нарощення полягає в тому, що штучну вію приклеюють до натуральної. Таким чином до кожного ока додається в середньому ще півсотні вій. Такий метод підходить тим у кого від природи гарні вії, але хочеться більше довжини та густоти. «Таке нарощення невагоме і гарно підкреслює око», – зазначає Вікторія.

2 D. У цій методиці майстри кріплять до однієї натуральної вії дві штучні. Таким чином досягається ефект максимально близький до природного, але при цьому помітно збільшується об’єм вій. Це, за словами Вікторії, найбільш популярний метод серед її клієнток.

3 D, 4 DНема межі досконалості, тож чимало жінок обирають мегаоб’ємне нарощення, під час якого до однієї натуральної вії прикріплюються три і більше штучних. Таким чином досягається так званий «голлівудський» ефект. «Найважливіше у якісному нарощенні – хороший клей, адже навіть якщо у тебе супердорогі вії, які наклеєні неякісним клеєм, то вся робота намарно», – додає майстриня. Тривалість процедури нарощення – від  2 до 3, 5 годин, а тримаються такі вії від 4 до 6 тижнів. Корекцію потрібно робити в середньому раз у місяць.

 «Норка» чи «соболь»? Для гарного результату важливо вдало підібрати матеріали, а також довжину, товщину, згин та колір вій. «Якщо правильно підібрати товщину війки, то нарощення виглядатиме дуже природно та гарно, – каже Вікторія. – Є таке правило: на крупне обличчя потрібні об’ємні вії, а на дрібне – більш природні». Довжина вій, які використовуються у нарощенні – від 4 до 21 мм, товщина – від 0,07 до 0,30. Найтонші війки – «шовкові», які найбільше наближені до натуральних. Вії, які називають «норкою» – більш товсті, глянцеві і яскраві. Мають ефект нафарбованих вій. «Соболині» вії найтовстіші, виглядають дуже виразно, утім тримаються не так довго, як «шовкові» та «норкові». Тут варто зазначити,  що всі вії робляться із синтетичних матеріалів (не буває матеріалів зі справжнього хутра тварин – норки або соболя). Це умовні назви серед майстрів.

Екстравагантні вії. На особливі події та урочистості власниці нарощених вій люблять додавати до повсякденного образу цікаві «родзинки», розповідає майстриня. Це можуть бути камінці на віях, якісь незвичайні кольори  під сукню чи колір очей і навіть пір’їнки.

Дбайливий догляд – запорука тривалості носіння вій. У перші 24 години після нарощення, вії не бажано мочити. Тим, хто звик спати обличчям у подушку, доведеться змінювати свої звички, адже волосинки можуть пом’ятись та навіть випасти. Нарощені вії не можна терти, тому коли чешеться око, до нього бажано не торкатись. Вікторія Штунь застерігає, що не варто також займатись такою самодіяльністю,як зняття вій удома за порадами в інтернеті, адже потім доводиться рятувати власні вії від пошкодження.

Протипоказання.  Не рекомендують нарощувати вії тим, хто має ті чи інші захворювання очей, приміром хронічний кон’юнктивіт. Також не бажано проводити цю процедуру  хворим на цукровий діабет, із різними гормональними порушеннями. Варто знати, що штучні вії можуть гірше триматись у власниць жирного типу шкіри та тих, хто носить контактні лінзи. Щодо того чи псують нарощені вії природні, майстер Вікторія переконує, що при правильному виконанні процедури та дбайливому догляді, справжні вії не постраждають. Утім після зняття нарощених, ефекту «облисіння» не уникнути.  Як правило, це лише візуальний ефект, бо за місяці носіння пишних вій ви звикаєте до них.

Ламінування. Для тих, кого повністю влаштовують власні натуральні вії, також є певні бьюті-процедури, які допоможуть зробити їх ще гарнішими. Підходять ці процедури і для тих, хто хоче відновити вії після нарощення. До таких належить ламінування. Після такої процедури вії виглядають дуже натурально, красиво і природно. Кератин та ботокс, які застосовуються у цій  процедурі працюють одночасно у кількох напрямках: вії стають більш привабливими і при цьому відбувається їх оздоровлення, зміцнення, поліпшується лінія вигину без використання методів хімічної завивки. Завдяки цьому вії виглядають гарно і без туші.

Брови – обрамлення обличчя. Якщо брови недоглянуті або ж неправильної форми, то це псує загальний вигляд лиця, переконує майстер-бровіст Вікторія. Найпопулярнішим способом оформлення брів є фарбування хною. Адже таким чином створюється біотатуаж – хна тримається на шкірі та волосках брів значно довше, аніж звичайна фарба. Біотатуаж на відміну від фарби є менш алергічним, крім цього хна живить та укріплює волоски.

Ціни. Класичне нарощення вій у салоні «Angel’s beauty bar»  коштує 200 гривень, а за «голлівудський» об’єм доведеться заплатити удвічі дорожче – 400 гривень. Корекція та біотатуаж брів вартує 100 гривень. Ламінування вій обійдеться у 300 гривень, а із ботоксом  – 330.

                                                                 Тетяна ІЗОТОВА.

Адреса “Angel`s beauty bar”:

вул. Драгоманова, 42, ТЦ “Арсен”

Запис за телефоном: 0730343975

 

 

 

 

Коментарі
Теги: нарощенні вії, салон
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up