Новини

Зробити волосся здоровим допоможе… вогонь

Архів
51 переглядів

У народі кажуть: від гарного настрою волосся в’ється, а від поганого січеться. За статистикою, приблизно у 90 відсотків жінок після відвідування перукарні підіймається настрій.  Отож перукарі вдаються до різних хитрощів, аби догодити клієнткам. Однією з новинок у сфері перукарських послуг, що набуває стрімкої популярності, є технологія  стрижки вогнем (пірофорез). Нещодавно її запровадили і у Володимирі. Що ж це таке і який ефект від цього?  Про це розповідає у перукар студії краси «Ylyanu Pochynok» Олени Паценюк.

– Унікальну інноваційну процедуру лікування та відновлення вогнем запровадили близько року тому. Вона дозволяє швидко та ефективно «реанімувати», повернути еластичність, блиск та прискорити ріст  волосся. Надають перевагу такій стрижці жвінки  з довгими пасмами, щоб наситити їх по усій довжині корисними речовинами. А ефект зберігається упродовж трьох місяців. Якщо хтось боїться під час процедури залишитись без шевелюри, одразу можу заспокоїти: волосся не спалахує, оскільки  максимально зволожується спеціальними засобами. А вже через годину помітний результат: тьмяне, пошкоджене та ламке стає гладким, об’ємним та доглянутим. Зникають і посічені кінчиків.  Процедура ця не з дешевих, від 350 гривень, але чи варто економити на красі?, – каже перукарка.

Ще одна новинка салонного догляду за волоссям – озонотерапія. Цей  безпечний і високоефективний метод лікування має позитивний комплексний вплив на організм без побічних ефектів. Він полягає у використанні озоно-кисневої суміші та матеріалів, оброблених нею, і допомагає відновити коріння і клітини шкіри голови, забезпечуючи їх киснем, а також робить волосся здоровим і гарним. А  опісля спеціалісти-перукарі пропонують спеціальну програму догляду, яку підбирають індивідуально.

Жанна БІЛОЦЬКА

Коментарі
Теги: волосся, Жанна Білоцька, краса, стрижка вогнем, студія краси «Ylyanu Pochynok»
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up