Новини

Зросла отримана громадами Волині плата за землю

Лайфстайл, Новини
192 переглядів

Громади Волині за підсумками січня-квітня отримали в розпорядження 185,4 мільйона гривень плати за землю. Ця сума на 16,3 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року. Про це повідомила пресслужба ГУ ДПС у Волинській області.

У звітному періоді місцеві бюджети отримали 164,6 мільйона гривень плати за землю від юридичних осіб і 20,8 мільйона гривень земельного податку, які перерахували фізичні особи-землевласники та землекористувачі.

«Залучити до власних бюджетів додаткові надходження від земельного податку – важливо для кожної громади. Тож лідерам місцевого самоврядування не буде зайвим надати податківцям повну інформацію про всіх власників землі та нерухомості, яких закон зобов’язує сплачувати майнові податки. Сподіваємося, що органи місцевого самоврядування спільно з ДПС активно інформуватимуть громадян про їхніх  обов’язок перерахувати до бюджету належні платежі», – коментує виконувач обов’язки начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що фізичним особам, які володіють нерухомістю та земельними ділянками, варто провести звірку щодо належних їм майнових об’єктів і нарахованих податкових платежів.

Коментарі
Теги: Волинь, зросла, плата за землю
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up